Kačių idiopatinis cistitas

Idiopatinis cistitas

Kalčių idiopatinio cistito (FIC) pagrindinė priežastis yra lėtinis stresas. Kadangi stresą katei gali kelti įvairios smulkmenos, pateikiame rekomendacijas, į kurias reikia atsižvelgti auginant katę sergančią idiopatiniu cistitu.

Skaityti daugiau...

CARF - Nepageidaujama odos reakcija į pašarą

CARF

Kačių alergija maistui iš visų alergijų sudaro apie10 procentų. Pastaroji pagal dažnumą užima trečią vietą po alergijos blusų įkandimams ir atopinio dermatito. Jautrumas pašarui yra įvardijamas bendru pavadinimu - nepageidaujama odos reakcija į pašarą (angl. Cutaneous adverse food reaction - CARF), kuri pasireiškia odos niežuliu ar pažeidimais.

Skaityti daugiau...

Kačių aknė: simptomai ir gydymas

AknėKas yra kačių aknė?

Kačių aknė yra gana dažna odos liga, kuriai būdingi inkštirai ant smakro bei lūpų. Šis sutrikimas gali pasireikšti bet kokio amžiaus, bet kokios lyties ir veislės katei.

Skaityti daugiau...

Kačių psichogeninė alopecija - blogo įpročio pasekmė

Psichogeninė alopecijaLygiai taip pat, kaip ir žmonės, gyvūnai gali turėti blogų įpročių ir kartais jie būna žalingi.

Kas yra kačių psichogeninė alopecija (plaukų išslinkimas)?

Kačių psichogeninė alopecija dar kitaip vadinama kačių neurologinis dermatitis. Katės yra "švarūs" gyvūnai, kurie nuolat prižiūri savo kailį, jį laižydami. Kačių liežuvis yra šiurkštus, todėl jis gali būti puikios "šukos" kailio priežiūrai. Kartais jos pernelyg dažnai valosi savo kailį, ir tai gali tapti problema.

Skaityti daugiau...

Kačių smegenėlių hipoplazija

Smegenėlių hipoplazijaSmegenėlių hipoplazija yra įgimta liga. Pirmi požymiai pasireiškia tik tuomet kai kačiukas kiek paauga, daugiau pradeda judėti, tuomet pradeda išryškėti jo koordinacijos sutrikimai. Paprastai tai aiškiai matoma: katė vaikšto svirduliuodama, kartais remiasi prie sienos, bandydama išlaikyti koordinaciją. Kai katė sėdi, gali atrodyti, kad jos pusiausvyra yra gera, tačiau, kai ji sukoncentruoja žvilgsnį į žaislą arba maisto dubenėlį, ji gali pradėti drebėti.

Skaityti daugiau...

 

Mūsų forumas

forumas

Dalyvaukite mūsų forume, dalinkitės naudinga informacija, sužinokite atsakymus į rūpimus klausimus.

 

Mūsų kontaktai

   • Adresas: Sodų g. 19, Jonava, LT - 55190, Lietuva
   • Tel: +(370) 349 60063
   • Mob.Tel: +(370) 600 34409
   • E-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   • Darbo laikas:
   • I-V 9.00-19.30, VI-VII 10.00-17.00