Anestezija (narkozė) veterinarijoje ir kraujo tyrimai

Kraujo tyrimas

Trys priežastys, kodėl atliekamas priešanestezinis kraujo tyrimas:

1. Gali padėti parinkti geriausią nuskausminimo būdą jūsų augintiniui. Kai kraujo tyrimo rezultatų duomenys yra normos ribose, galima drąsiai pradėti procedūras. Jei kraujo tyrimų rezultatai nukrypę nuo normų, galima koreguoti nuskausminimo procedūrą, imtis papildomų saugumo priemonių, kad būtų apsaugotas Jūsų augintinis.

Skaityti daugiau...

Niežtinčios ausys gali būti erkučių ženklas

Ausų erkutėJei jūsų šuo ar katė kasosi ausis ar dažnai purto galvą, geriausia išeitis būtų nedelsiant kreiptis pas veterinarijos gydytoją. Yra daugybė priežasčių, kurios gali sukelti ausų niežulį, tačiau dažniausios priežastys yra ausų erkutės, mielių ar bakterinės infekcijos.

Skaityti daugiau...

Labiausiai paplitę mitai apie šunis ir kates

Mitai apie šunis ir katesJei turite šunį arba katę, tikriausiai jums teko girdėti bent vieną iš šių mitų. Taigi, skubame juos paneigti - Jūs turite teisę žinoti visą tiesą apie savo augintinį!

Skaityti daugiau...

Senstančių šeškų priežiūra

ŠeškasVyresnių šeškų priežiūra

Senstant šeškai turi daugiau specialių poreikių, o jų sveikatos užtikrinimui reikia skirti daugiau laiko ir pastangų. Dauguma šeškų gyvena 5-7 metus, o daugiausia sveikatos sutrikimų pasireiškia jiems esant 3-4 metų amžiaus, todėl nuo tokio amžiaus šeškai yra vadinami senjorais.

Skaityti daugiau...

Būkite atsargūs - žarnyno kirminai kelia pavojų sveikatai

KirminaiKodėl reikia daryti išmatų tyrimą?

Kad išsiaiškintumėte, ar šuo (katė) žarnyne neturi parazitų, rekomenduojama atlikti išmatų tyrimą. Jo metu išmatos sumaišomos su specialiu tirpalu, ir parazitų kiaušinėliai (jei jų yra) tampa matomi. Kai kurie veterinarijos gydytojai šį tyrimą atlieka profilaktiškai, per bendrą sveikatos patikrą.

Kai bus atlikti tyrimai, gali būti paskirtas gydymas: ne visi kirminai naikinami tokiu pačiu būdu, todėl bus paskirtas individualus gydymas.

Skaityti daugiau...

 

Mūsų forumas

forumas

Dalyvaukite mūsų forume, dalinkitės naudinga informacija, sužinokite atsakymus į rūpimus klausimus.

 

Mūsų kontaktai

   • Adresas: Sodų g. 19, Jonava, LT - 55190, Lietuva
   • Tel: +(370) 349 60063
   • Mob.Tel: +(370) 600 34409
   • E-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   • Darbo laikas:
   • I-V 9.00-19.30, VI-VII 10.00-17.00