Stomatologija ir odontologija

Dantų apnašų valymas
Dantų apnašų valymas prieš ir po

Pagrindinė šunų bei kačių dantų ir jų periodonto ligų profilaktikos priemonė - profesionali burnos higiena.

Atliekame burnos higieną, valome dantų apnašas ir akmenis ultragarsiniu skaleriu, traukiame pieninius neiškritusius bei nuolatinius sugedusius dantis, taikome žandikaulių lūžių operacinį gydymą, gydome burnos ertmės ligas, dantenų ir gomurio susirgimus bei patologijas. Trumpiname, galandame bei rauname graužikų dantis.

Mūsų klinikoje galite įsigyti burnos ertmės ir dantų priežiūros priemonių (dantų šepetukų ir pastų šunims, jūros dumblių minkštinančių apnašas, įvairius dezinfekuojančius tepalus esant dantenų uždegimams, įvairių kramtalų, tepaliukų skirtų apnašų mažinimui, specialaus pašaro, palaikančio sveiką dantų ir burnos ertmės būklę).

Kodėl būtina prižiūrėti augintinių burnos ertmę?

Šunims ir katėms, kaip ir žmonėms, reikalinga burnos higiena. Todėl šeimininkai ir veterinarai turi pasirūpinti, kad mūsų auginitinių dantys ir dantenos visada būtų sveikos.

Dažnai problemų kyla smulkių veislių šunims, kurie dažniausiai turi polinkį dantų apnašų ir akmenų formavimuisi, taip pat, jiems dažnai neiškrenta pieniniai dantys ir šalia išdyksta nuolatiniai. Tokiu atveju pieninius dantis būtina traukti, kitaip gali kilti sąkandžio anomalijų, iškrypti dantukai, prasidėti uždegimas. Pajutus nemalonų kvapą iš gyvunėlio burnos, būtina apsilankyti pas veterinarijos gydytoją, nes tai gali būti dantenų ligų, akmenų formavimosi, dantenų ar net burnos ermtės uždegimo požymis. Nesilaikant burnos higienos reikalavimų, vystosi periodonto ir dantų susirgimai, atsiranda apnašos ir akmenys, iškrenta dantys.

Mūsų klinikoje dantų apnašos ir dantų akmenys valomi moderniu ultragarsiniu skaleriu, kuris nebraižo dantų, negadina emalio.

 

Mūsų forumas

forumas

Dalyvaukite mūsų forume, dalinkitės naudinga informacija, sužinokite atsakymus į rūpimus klausimus.

 

Mūsų kontaktai

   • Adresas: Sodų g. 19, Jonava, LT - 55190, Lietuva
   • Tel: +(370) 349 60063
   • Mob.Tel: +(370) 600 34409
   • E-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   • Darbo laikas:
   • I-V 9.00-19.30, VI-VII 09.00-17.00