Apie mūsų kliniką

UAB „VetPet LT“ įkurta 2012 m. Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas veterinarines paslaugas. Jauni ir veržlūs įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus veterinarijos srityje, puikiai išmanantys bei mylintys savo darbą. UAB „VetPet LT“ – inovatyvi ir šiuolaikiška įmonė, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui.

Mūsų veterinarijos specialistai yra įsipareigoję laikytis šių vertybių:

Kokybė. Patirtis, mokymai, disciplina, bendradarbiavimas - visa tai leidžia įsipareigoti teikti aukštos kokybės veterinarinės medicinos paslaugas.

Supratimas. Mes suprantame, kad Jūsų augintiniai yra Jums svarbūs šeimos nariai, todėl mes jais rūpinamės ir gydome taip kaip savus. Nes mes taip pat juos mylime!

Komunikacija. Mes įsipareigojame nuolatos teikti visą informaciją apie gyvūną, jo sveikatos būklę, ypač jeigu jis lieka stacionariam gydymui, atvirai ir nuoširdžiai diskutuoti įvairiais veterinariniais klausimais. Kiekvienas klientas bus išklausytas ir „apdalintas“ įvairiais patarimais.

Švietimas. Mūsų darbuotojai nuolatos gilina žinias savo srityje, tobulinasi įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, stažuojasi užsienio klinikose. Visa tai tik tam, kad veterinarijos medicinos kokybė būtų kuo aukštesnio lygio! Taip pat mes norime perteikti dalį savo žinių, pamokyti Jus, pradedant nuo paprasčiausių kasdieninių priežūros, mitybos klausimų, baigiant pačiais sudėtingiausiais sveikatos sutrikimų ligų klausimais.

Draugiškumas: Mūsų tikslas yra sukurti šiltą, draugišką aplinką mūsų klinikoje, kad ji būtų kuo malonesnė Jums ir Jūsų augintiniui. 

Mūsų klientai yra mūsų draugai, o jų augintiniai - mūsų šeima! 

 

KOLEKTYVAS

VIKTORIJA LOKIANSKIENĖ

Veterinarijos gydytoja Viktorija Lokianskienė 

UAB “VetPet LT” - Jonavos veterinarijos centro įmonės vadovė ir veterinarijos gydytoja, 2009 m. baigė Lietuvos veterinarijos akademiją. Studijų metais atliko praktiką Estijos aplinkos ir biologijos mokslų universiteto smulkių ir stambių gyvulių klinikose bei Suomijoje, Helsinkio univrsiteto smulkių gyvūnų klinikoje. LSGVGA narė. 2012m baigė LSMU veterinarinės medicinos studijų krypties 2 metų veterinarinės chirurgijos rezidentūros studijas. Nuo 2013 metų yra europos veterinarinės dermatologijos asociacijos narė. Dalyvauja įvairiose konferencijose, kursuose Lietuvoje ir užsienyje bei naujos patirties nuolat semiasi įvairių pasaulio šalių klinikose.

Specializacija: dermatologija, endokrinologija, minkštųjų audinių ir pilvo chirurgija, užkrečiamos ir neužkrečiamos vidaus ligos, dietologija, ultragarsinė diagnostika.

  

RŪTA NOREIKAITĖ-BULOTIENĖ

 Rūta Noreikaitė-Bulotienė

Veterinarijos gydytoja, biomedicinos mokslų daktarė, chirurgijos dėstytoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos (LSMU VA) Neužkrečiamųjų ligų katedroje. 2007 metais baigė Lietuvos veterinarijos akademiją (LVA). 2009 metais baigė chirurgijos rezidentūros studijas LVA ir įgijo veterinarijos gydytojos-chirurgės kvalifikaciją. 2015 metais LSMU VA apsigynė daktaro disertaciją. Darbo patirtį sukaupė dirbdama Lietuvos ir Anglijos veterinarijos klinikose. Stažavosi Veterinarinės medicinos ir farmacijos universiteto (Čekija) bei Veterinarinės medicinos universiteto (Austrija) smulkių gyvūnų chirurgijos klinikose. Nuolat dalyvauja tarptautinėse mokslinėse konferencijose, seminaruose.

Specializacija: ortopedija, traumatologija, neurologija, minkštųjų audinių chirurgija, rentgenologija.

 

MONIKA VALKAUSKIENĖ

 Veterinarijos gydytoja Monika Valkauskienė 

Veterinarijos gydytoja, baigė Lietuvos veterinarijos akademiją. Yra nuolatinė įvairių Lietuvos bei tarptautinių seminarų, konferencijų dalyvė.

Specializacija: smulkių gyvūnų dermatologija, vidaus ligos.


GRETA VARANAVIČIŪTĖ

Veterinarijos gydytoja Greta

Veterinarijos gydytoja, baigė Lietuvos veterinarijos akademiją. Atliko praktiką įvairiose Lietuvos veterinarijos klinikose. Yra nuolatinė įvairių Lietuvos bei tarptautinių seminarų, konferencijų dalyvė. Stažavosi Suomijos neurologijos veterinarijos klinikoje.

Specializacija: smulkių gyvūnų vidaus ligų gydymas, egzotinių gyvūnų ligų gydymas, onkologija.


 

Mūsų forumas

forumas

Dalyvaukite mūsų forume, dalinkitės naudinga informacija, sužinokite atsakymus į rūpimus klausimus.

 

Mūsų kontaktai

   • Adresas: Sodų g. 19, Jonava, LT - 55190, Lietuva
   • Tel: +(370) 349 60063
   • Mob.Tel: +(370) 600 34409
   • E-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   • Darbo laikas:
   • I-V 9.00-19.30, VI-VII 10.00-17.00