Nuorodos

Nuorodos

Video galerija

Mūsų dovana beglobiams šuniukams.

Pūlingas gimdos uždegimas - piometra

Mitai apie kovinius šunis

Mažas "vabaliukas" - didelės problemos

Jonavos veterinarijos centro 1 metų gimtadienis

Jonavos veterinarijos centras

Mama su 7 mažyliais

Šuniukas kartu dalyvauja klinikos veikloje

Katinukas klinikoje žaidžia ir įsivaizduoja, kad medžioja I

Katinukas klinikoje žaidžia ir įsivaizduoja, kad medžioja II

 

Apie mūsų kliniką

UAB „VetPet LT“ įkurta 2012 m. Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas veterinarines paslaugas. Jauni ir veržlūs įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus veterinarijos srityje, puikiai išmanantys bei mylintys savo darbą. UAB „VetPet LT“ – inovatyvi ir šiuolaikiška įmonė, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui.

Mūsų veterinarijos specialistai yra įsipareigoję laikytis šių vertybių:

Kokybė. Patirtis, mokymai, disciplina, bendradarbiavimas - visa tai leidžia įsipareigoti teikti aukštos kokybės veterinarinės medicinos paslaugas.

Supratimas. Mes suprantame, kad Jūsų augintiniai yra Jums svarbūs šeimos nariai, todėl mes jais rūpinamės ir gydome taip kaip savus. Nes mes taip pat juos mylime!

Komunikacija. Mes įsipareigojame nuolatos teikti visą informaciją apie gyvūną, jo sveikatos būklę, ypač jeigu jis lieka stacionariam gydymui, atvirai ir nuoširdžiai diskutuoti įvairiais veterinariniais klausimais. Kiekvienas klientas bus išklausytas ir „apdalintas“ įvairiais patarimais.

Švietimas. Mūsų darbuotojai nuolatos gilina žinias savo srityje, tobulinasi įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, stažuojasi užsienio klinikose. Visa tai tik tam, kad veterinarijos medicinos kokybė būtų kuo aukštesnio lygio! Taip pat mes norime perteikti dalį savo žinių, pamokyti Jus, pradedant nuo paprasčiausių kasdieninių priežūros, mitybos klausimų, baigiant pačiais sudėtingiausiais sveikatos sutrikimų ligų klausimais.

Draugiškumas: Mūsų tikslas yra sukurti šiltą, draugišką aplinką mūsų klinikoje, kad ji būtų kuo malonesnė Jums ir Jūsų augintiniui. 

Mūsų klientai yra mūsų draugai, o jų augintiniai - mūsų šeima! 

 

KOLEKTYVAS

VetPet

VIKTORIJA LOKIANSKIENĖ

Veterinarijos gydytoja Viktorija Lokianskienė 

UAB “VetPet LT” - Jonavos veterinarijos centro įmonės vadovė ir veterinarijos gydytoja, 2009 m. baigė Lietuvos veterinarijos akademiją. Studijų metais atliko praktiką Estijos aplinkos ir biologijos mokslų universiteto smulkių ir stambių gyvulių klinikose bei Suomijoje, Helsinkio univrsiteto smulkių gyvūnų klinikoje. LSGVGA narė. 2012m baigė LSMU veterinarinės medicinos studijų krypties 2 metų veterinarinės chirurgijos rezidentūros studijas. Nuo 2013 metų yra europos veterinarinės dermatologijos asociacijos narė. Dalyvauja įvairiose konferencijose, kursuose Lietuvoje ir užsienyje bei naujos patirties nuolat semiasi įvairių pasaulio šalių klinikose.

Specializacija: dermatologija, echoskopija, endokrinologija, užkrečiamos ir neužkrečiamos vidaus ligos.

  

RŪTA NOREIKAITĖ-BULOTIENĖ

VetPet vet. gydytoja Rūta

Veterinarijos gydytoja, biomedicinos mokslų daktarė, chirurgijos dėstytoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos (LSMU VA) Neužkrečiamųjų ligų katedroje. 2007 metais baigė Lietuvos veterinarijos akademiją (LVA). 2009 metais baigė chirurgijos rezidentūros studijas LVA ir įgijo veterinarijos gydytojos-chirurgės kvalifikaciją. 2015 metais LSMU VA apsigynė daktaro disertaciją. Darbo patirtį sukaupė dirbdama Lietuvos ir Anglijos veterinarijos klinikose. Stažavosi Veterinarinės medicinos ir farmacijos universiteto (Čekija) bei Veterinarinės medicinos universiteto (Austrija) smulkių gyvūnų chirurgijos klinikose, taip pat ir vienoje didžiausių neurologijos klinikų Suomijoje. Nuolat dalyvauja tarptautinėse mokslinėse konferencijose, seminaruose.

Specializacija: ortopedija, traumatologija, neurologija, minkštųjų audinių chirurgija, rentgenologija.

 

MONIKA VALKAUSKIENĖ

VetPet vet. gydytoja Monika

2010 m. įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją. Įgijo veterinarinės medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį. Nuo 2015 m. atliko praktiką UAB ,,VetPet LT“ klinikoje ir baigusi  studijas liko dirbti VetPet klinikoje.

Teorines žinias bei praktinius įgūdžius gilina Lietuvos ir užsienio organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei konferencijose.

Specializacija: dermatologija, užkrečiamos ir neužkrečiamos vidaus ligos.


GRETA VARANAVIČIŪTĖ

VetPet vet. gydytoja Greta

2011 m. įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją. Sėkmingai baigė studijas ir įgijo veterinarinės medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį. Atliko praktiką daugelyje vet. klinikų.

Teorines žinias bei praktinius įgūdžius gilina Lietuvos ir užsienio organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei konferencijose.

1 mėnesį stažavosi smulkių gyvūnų klinikoje Suomijoje.

Specializacija: užkrečiamos ir neužkrečiamos vidaus ligos, oftalmologija, echoskopija, egzotinių paukščių (papūgos ir t.t) bei graužikų ligų gydymas


IEVA ŠIDLAUSKAITĖ

VetPet vet. gydytoja Ieva

2010 metais įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą. Baigus studijas įgijo veterinarijos magistro kvalifikacinį laipsnį. Nuo 2014 m. atliko praktiką įvairiose Lietuvos smulkių gyvūnų klinikose. Teorines žinias bei praktinius įgūdžius gilina Lietuvos ir užsienio organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei konferencijose.

Specializacija: minkštųjų audinių chirurgija, rentgenologija, stomatologija.

 

MARGARITA ČEPONIENĖ

Administratorė Margarita

VetPet klinikos administratorė

 

EDITA JEREMIČIENĖ

Asistentė Edita

VetPet klinikos Asistentė

Nuotraukų galerija

 

Mūsų forumas

forumas

Dalyvaukite mūsų forume, dalinkitės naudinga informacija, sužinokite atsakymus į rūpimus klausimus.

 

Mūsų kontaktai

   • Adresas: Sodų g. 19, Jonava, LT - 55190, Lietuva
   • Tel: +(370) 349 60063
   • Mob.Tel: +(370) 600 34409
   • E-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   • Darbo laikas:
   • I-V 9.00-19.30, VI-VII 10.00-17.00