Veterinarijos klinika Jonavos veterinarijos centras Veterinarijos klinika Jonavos veterinarijos centras

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - VetVika

Puslapiai: [1] 2 3 ... 22
1
Sveikata / Re: Odos neaiškumai
« Įrašytas: Gegužės 09, 2018, 14:23:26  »
Laba diena. Greičiausiai Jūsų šuniukas yra alergiškas, būtinai pasirodykite vet. dermatologui, tikrai nemanau, jog tai tik žaidimo forma. Kojyčių graužimas ar laižymas dažniausiai būna prie maistinės kilmės alergijos ar atopinio dermatito. O gal išplikimai dėl demodekozės...Reikalingi tyrimai. Tą Jums padės išaiškinti vet.dermatologas. Galite kreiptis pas mus, mielai padėsime. Klinikos tel. nr: 860034409, Sodų g. 19, Jonava

2
Sveikata / Re: Šuo plinka
« Įrašytas: Kovo 10, 2017, 18:24:09  »
Laba diena,
šios genties grybelis labai retai kada sukelia šunims klinikinius simptomus, bet dažnai išauginamas iš aplinkos. Todėl prieš skiriant sisteminį gydymą, rekomenduočiau tikslinti diagnozę.

3
Sveikata / Re: needa ir vangus
« Įrašytas: Kovo 10, 2017, 17:39:46  »
Jeigu katinas neėda, vangus - tai ligos požymis, vežkite pas vet. gydytoją patikrinti. Simptomai nespecifiniai, tad spėlioti kas gali būti tikrai nedrįsčiau

4
Sveikata / Re: Katė domisi maistu, bet neėda, maitinimas per prievartą?
« Įrašytas: Kovo 10, 2017, 17:37:12  »
Laba diena,
Kokia infekcija nustatyta? bakterinė? virusinė, grybelinė, parazitinė? Infekcija tai nėra diagnozė, todėl patarti kaip gydyti ar kaip elgtis šioje situacijoje labai sunku. Gali būti, kad katei yra rimtas virusinis susirgimas ( pvz.: infekcinis peritonitas, kalicivirozė, leukemijos ar imunodeficito virusas ar kt.), todėl reikalingi išsamesni tyrimai. Bet kokiu atveju, jei katė nesveiksta po gydymo, reikia ieškoti ir tikslinti diagnozę. Deja, simptomai yra nespecifiniai, todėl patarti kaip ją dar galima kitaip gydyti be aiškios diagnozės praktiškai neįmanoma, reikalingi išsamūs tyrimai...

5
Sveikata / Re: Katinas keistai elgiasi
« Įrašytas: Kovo 10, 2017, 17:26:43  »
Laba diena,
Na labai paini ligos istorija ir gydymas. Priežasčių, kodėl taip kasosi, kandžioja save, gali būti įvairių: niežulys (alergijos, parazitai), skausmas, neurologinės ar psichogeninės bėdos.  Būtinai veškite gyvūną pas vet. gydytoją, kad nuodugniai apžiūrėtų, reikalinga labai detali anamnezė. Dar patarčiau nufilmuoti tą savęs pešiojimo veiksmą ir parodyti vet. gydytojui, tai gali padėti. Dabar kol kas sunku suprasti ar tas šlubavimas susijęs su injekcija (kartais taip pasitaiko) ar su kita slypinčia liga...

6
Sveikata / Re: Problemos su skrandziu
« Įrašytas: Kovo 09, 2016, 23:12:30  »
Sveiki,
Kai kurie šunys netoleruoja ranitidino,todėl jei pastebite,kad vemia tik nuo jo, reikėtų nutraukti. Tačiau prieš tai pasitarkite su savo vet.gydytoju. Jei vėmimas nepraeina, būtina daryti tyrimus.


7
Sveikata / Re: vemia krauju
« Įrašytas: Vasario 24, 2016, 11:55:05  »
Kuo skubiau vežti pas veterinarijos gydytoją!

8
Sveikata / Re: Dėl katytės.
« Įrašytas: Vasario 15, 2016, 23:18:00  »
Laba diena,
Simptomai priklauso nuo to, kokia forma, o jų būna įvairių :
Tarpuplaučio: kvėpuoja išsižiojęs, kosulys, svorio netekimas, anoreksija.
Alimentinė - atsiranda virškinimo trakte, pilve, kepenyse: anoreksija, vangumas, vėmimas, apsunkintas tuštinimąsis, viduriavimas, išmatos su krauju ar juodos ir kt.
Multicentrinė forma - limfiniuose mazguose: padidėję limfiniai mazgai, sumažėjęs apetitas, svorio netekimas, depresija.
Apribota forma - gali atsirasti bet kuriame organe ar audinyje: simptomai gali labai varijuoti, jie taip pat priklauso nuo lokacijos.
Inkstų forma: anoreksija, vėmimas, silpnumas, padidintas troškulys ir šlapinimąsis.

Manoma, kad limfomos atsiradimas susijęs su kačių leukemijos virusu (FeLV) ar imunodeficito virusu (FIV).

Kaip matote, formos skirtingos,  simptomai gali būti taip pat skirtingi, todėl atitinkamai gydymas ir prognozės skiriasi, tačiau bet kokiu atveju prognozės liūdnos ;(.
Dažniausiai prireikia šių tyrimų - kraujo morfologinio ir biocheminio tyrimo, šlapimo tyrimo, rentgeninio ir ultragarsinio tyrimo, testų nustatančių šiuos minėtus virusus (FeLV ir FIV), citologinio limfinių mazgų tyrimo ar biopsijos.
Tikiuosi, nors kiek padėjau. Tačiau tokiu atveju reikia daugiau konsultuotis su ligą nustatančiu ir gydančiu vet. gydytoju, jis gali pasakyti tiksliausiai.

9
Sveikata / Re: Prarastas nagas
« Įrašytas: Vasario 15, 2016, 22:14:37  »
Laba diena,
Kuo skubiau kreipkitės į vet. gydytoją. Greičiausiai komplikavosi bakterine pūlinga infekcija, kurią būtina gydyti antibiotikais. Nenoriu gąsdinti, tačiau laiku nepašalinus infekcijos, uždegimas gali pereitį į pirštakaulį, ko pasekoje gali tekti amputuoti pirštą. Skausmas ir nemalonus kvapas - tai bakterinės infekcijos pagrindiniai požymiai.

10
Sveikata / Re: Suo isbertas, kasosi
« Įrašytas: Vasario 15, 2016, 22:07:25  »
Laba diena,
Grybelio iš akies nustatyti neįmanoma, galima tik įtarti. tam kad jį nustatyti, patikimiausias būdas yra pasėlis. Taip pat mikroskopuojant, galima rasti grybo sporų ant plaukų ar citologiniame tyrime. Kaip suprantu, nei vienas iš šių tyrimų nebuvo darytas, todėl sunku kažką ir pakomentuoti daugiau. Jei tai grybelis - dažniausiai vietinio gydymo tepaliukais nepakanka. Dar įtarčiau tokio amžiaus gyvūnui - plauko folikulo erkutę (liga vadinama - demodekozė). Jei šuo visiškai nesikaso ir nėra odos uždegimo požymių, o jis tik plinka, alergijos kol kas čia net neįtarčiau. Jums patarčiau rasti vet. gydytoją, kuris galėtų profesionliai pamikroskopuoti bei atlikti kitus tyrimus. Šiuos tyrimus atlieka ne visi vet. gydytojai, ieškokite vet. gydytojo, kuris specializuotųsi dermatologijos srityje. Taip pat, jei Jums patogu, galite atvykti ir pas mus į Jonavos veterinarijos centrą, mielai padėsime. Registruotis reikėtų iš anksto pirminei dermatologinei apžiūrai ir konsultacijai tel. nr.: 860034409 arba internetu www.vetpet.lt (spauskite - registracija vizitui).
Apgailestauju, bet be be tyrimų negaliu daugiau niekuo padėti :-\

11
Sveikata / Re: Piometra
« Įrašytas: Sausio 28, 2016, 23:47:44  »
Sveiki, klauskite operavusio vet. gydytojo, nes tik jis žino kokie ten siūlai ;). Bet šiaip turėtų būti siūlai tirpūs viduje, todėl reakcijos netūrėtų būti. Nors kartais, net ir sudėjus pačius geriausius ir tinkamiausius siūlus, organizmas gali juos atmetinėti, todėl rizika visada išlieka, nors ir minimali.

12
Sveikata / Re: Dėl katytės.
« Įrašytas: Sausio 28, 2016, 23:39:05  »
Laba diena,
Tokie simptomai būdingi daugeliui ligų, tam kad pasakyti kas jai yra, reikalinga veterinaro apžiūra ir tyrimai. Tad veškite ją parodyti vet. gydytojams kuo skubiau

13
Sveikata / Re: Suo isbertas, kasosi
« Įrašytas: Sausio 28, 2016, 23:36:26  »
Laba diena,
Tai kad oda tamsėja ir storėja, rodo lėtinį jos uždegimą ar dirginimą. Teigti jog šuo yra alergiškas, galima tik tada, kai 100 proc. atmetamos kitos niežulio priežastys. Jei Jūsų šuniui niežų erkutės - tepaliukai nepadės. Labai norėčiau padėti, bet gydymo internetu niekaip negaliu skirti. Pabandykite surasti artimiausią vet. gydytoją, kuris galėtų profesionaliai pamikroskopuoti ir atlikti visus reikiamus odos tyrimus.
Viena aišku, kad reikalingas siteminis gydymas ir vien tik tepaliukai ar maisto keitimas čia jau nepadės.
Taip pat siūlau atvažiuoti pas mus į kliniką ir pasistenksime vienu metu atlikti visus reikiamus tyrimus ir paskirti gydymą, vėliau galima bus konsultuotis telefonu ar internetu, bent jau žinosime apie ką eina kalba.
Registruotis galite telefonu.: 860034409 (pas vet. gyd. Viktoriją Lokianskienę) arba internetu www.vetpet.lt (spauskite - registracija vizitui ir rinkitės- pirminė dermatologinė apžiūra ir konsultacija).

14
Sveikata / Re: Piometra
« Įrašytas: Sausio 12, 2016, 21:40:27  »
Charakteris kinta tik tiek kas susiję su lytiniais hormonais, kiekvienam individualiai, dažniausiai šeimininkai didelių pokyčių nepastebi, tačiau visko pasitaiko...

15
Sveikata / Re: Piometra
« Įrašytas: Sausio 03, 2016, 18:51:19  »
Sveiki!
Naminėms katėms ausies kirpti nereikia, taip daroma tik benamėms katėms, taip pažymima, kad ji yra sterilizuota. Šios operacijos metu taip pat šalinama gimda su kiaušidėmis, todėl katė tampa nevaisinga.
Charakteris pakito ko gero trumpam, galimai dėl streso vežant į kliniką ar pooperacinio skausmo. Luktelkite ir žiūrėkite ar viskas grįš į normą.

Puslapiai: [1] 2 3 ... 22